13 Aralık 2011 Salı

Feedjit'ten İnciler-3


Kamuya malolmuş bir insan olarak ara sıra feedjit'ten kim niye gelmiş bu siteye araştırması yapıyorum. daha öncekilere etikete tıklayarak ulaşabilirsiniz. Daha öncekilere cevap vermiyciim, zaten onlara cevap vermiştim. Şimdi sıra yenilerin

Pattaya'da travestiler nerelere takılıyorlar? Hiçbir yere takılmıyorlar canım kardeşim. Onlar her yerdeler. O yüzden rahat ol. Sen onları bulamazsan bile onlar seni bulur.

Dubai'de sigara içilen yerler: Dubai'de hayvani büyük bir alışveriş merkezi olan The Dubai Mall haricinde hemen hemen her yerde sigara içilebiliyor. Ayrıca Türk Kahvesi de mevcut, gayet de iyi yapıyorlar.

Midilli'de lezbiyen otelleri: Sevgili lezbiyen, eğer bu soruyu sen soruyorsan Midilli'de bildiğim kadarıyla  bütün oteller GL dostu. Dolayısıyla çok aramaya gerek yok. Sevgili abaza eğer bu soruyu sen soruyorsan o senin düşündüğün lezbiyenlerden Midilli'de yok.

Beyrut Kızları: Bir kere öyle ahım şahım güzel değiller. Evet bazıları gerçekten güzel. Ama tavır, tarz giyiniş bizim kızlara benziyorlar. Kocaman gözleri var ona rağmen sürme çekiyorlar. Onun dışında Beyrut turist rehberlerinde özellikle dikkat etmeniz gereken şeyler arasında kızlarla iletişim kurmak var. Hristiyan ya da Müslüman fark etmiyor, abileri, amcaları, babaları ya da canı karışmak isteyen herhangi bir Beyrutlu erkek kızı rahatsız ettiğinizi görürse hayatınızda ilk ve son defa çok yakından Kalaşnikof görürsünüz.

İstanbul Belgrad tren kaç saat: Çok saat. Değmez. Yollarda bellerde ölürsünüz gömeniniz olmaz. Etmeyin bunu kendinize. Parasız ve maceracı üniversiteli de olsanız etmeyin. Otostop çekin. Ben harcadım kendimi siz harcamayın! Ama illa gidecem diyorsanız bu yazıyı okuyun

Casablanca Taksim: Eğer aradığın bir meyhaneyse canım kardeşim

Refik Saydam Cad. No: 15-A/17-A Tepebaşı
(Tepebaşı Flash Tv Karşısı)
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212–243 65 65
Hiç yorum yok: