20 Ağustos 2009 Perşembe

evet kıskancım!

Borsalino kişisi bloga benden sonra başladı. Bugün onu açıp okurkene bir baktım ki ben daha 20 bini yeni geçmişken hatun 30 bini aşmış akmış başka mecralara, izleyici sayısı 40. Benim aslan gibi 12 izleyicim var ki hepsine ayrı ayrı bizi izlemeye devam ediniz diyorum, fakat bu nasıl olacak! Yarından itibaren her sabah açıp kontrol ediyorum Boğazlıkazak blogunu, o hangi konuda yazarsa ben de aynı konuda yazıyorum. Hatta bokunu çıkarıyorum onu yazdığı kelime sayısında yazıyorum. Çünkü benim yazarken çenem düştü mü düşüyor, yazı uzuyor, kafa karışıyor, (benim yazma amacım da bu gerçi ama olsun). Kısa yazıyorum bundan sonra. Evet Borsalino! Seninlen sidik yarışına girdim! Yeter!
EDİT: Anam! Ben bu yazıyı yazarken 13 olmuş izleyicilerim! Sağolasın Karamel :) Hihihi! Bekle beni Boğazlıkazak! Ensendeyim!
EDİT2: Benim bu yazıyı yazmamı mı bekliyordunuz yahu! 14 oldu. Ataşok da geldi. Az kaldı arkadaşlar. Herkeş iki tanıdığını getirse geçiyorum Boğazlıkazak'ı. Bir de lütfen her gün bin kere siteye giriş çıkış yapalım! Böylece bir kaç güne kalmaz biter bu iş! Ondan sonra da parti kurup siyasete atılacam zaten! Boğazlı! Takılma rüzgarıma üşürsün!

EDİT3: Sana selam olsun sayısı 18'e çıkan KÇK izleyicisi! Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan! İşte budur mobilizasyon! Annenizi babanızı da blogger üyesi yapın, onları da ekleyelim buraya, sahte seçmen yazalım! Bu dava bizim!

EDİT4: Ben edit yazmaktan yoruldum KÇK izleyicisi çoğalmaktan yorulmadı! 19! İşte budur! Geriye kaldı 21! Yarısına gelinen yola yol mu derim ben!

EDİT 5: VEEE 21111111 (Tabi böyle yazılınca olmadı ama siz anladınız) Andımızda bilgilerden bir çelenk nura doğru can atan türk genciiiyiiiiiz!

4 yorum:

atakoc dedi ki...

Blogunuzu izlemek ne demek... Ben ömür boyu peşindeyim... Ama motive olacaksanız, izleyicileriniz arasına katıldım bile...

Gökhan dedi ki...

Yiğidim aslanım! Ataşok bu arada telefonda son durum nedir? :P

Borsalino dedi ki...

Hahahahhaha diyorum kafanız iyiden iyiye karışmış kafası karışık insan sizi :)

Gökhan dedi ki...

ben de sana gülecem bir gün böyle! bir zamanlar fakir ama onurlu bir gökhan vardı diyecem! göreceksin!