4 Eylül 2008 Perşembe

Yazamıyorum

Çok garip bir dönemdeyim, elim kaleme ya da klavyeye gitmiyor. Oturup yazmaya kalksam bir sürü şey var aslında. Ama hiçbirini yazamıyorum, yazıyorum, olmuyor, aman ya boşver kim uğraşıcak diyorum ve daha bir sürü şey. Yazamıyorum

7 yorum:

Cicim dedi ki...

insan bazen öyle tıkanıp kalıyor doğru..

No More Virgilius dedi ki...

Hoca, geçici empotans güneş tutulması gibidir, bilirsin, oradadır, kalkmaz, işlevsizdir; endişe edersin ya böyle kalıda diye, bir süre beklersin ardından tekrar çıkar ortaya, ve sonra ereksiyona kavuşmanın tadı bir vuslatın görkemli coşkusu formunu alır; artık güneş meydandadır.
güneş iyidir.
ereksiyon da iyidir.
arasıra yokluğunu hissettirmeleri varlıklarının değerini bilmemiz için iyidir.
ben de iyiyim.
sen de iyi ol.

Müge dedi ki...

Dondurma ye Gökhan, biliyorsun dondurma her derda deva. Yaaa, yaa...

an(ı)lık dedi ki...

bence hayatın çok yolunda gidiyor..insan sıkılıp bunalınca yazıya veriyor kendini.acı sıkıntı insanın yaratıcılığını kamçılyor falan filan bknz. K dergisi:P

dide dedi ki...

bence yer değiştirmeyi dene. çok çok çok işe yarıyor.

Gökhan dedi ki...

Canlarım süper sizsiniz!

Fekat ben bu yazıyı yazamıyorum çok üzgün babında yazmadım. Bugün dişlerimi fırçalamadım kıvamında bir hissiyat içindeyim en fazla. Yani çok acıtmıyor, kızdırmıyor, endişeye de sevk etmiyor. Geçmeye başladığını hissediyorum, fakat sadece hissediyorum henüz. :)

polente dedi ki...

Ama ama öyle dememişsiniz ki gayet acı dolu bir yaklaşım olmuş, hay sikiim ya bugünde dişleri fırçalamadan yatsam ne olcak ki den ziyade, yazamıyorüm üleeen hissiyatını aktarmakta okuyuculara.

Okuyucuların avukatı polente ağa