27 Mart 2009 Cuma

Levent Nostra Salonu

yazmadı demeyin. Obama'nın başkanlığı bir dönem sürecek. Karakterindeki kararsızlıktan dolayı etkili bir başkanlık yapamayacak. Onun süresi bitince Amerika kendine yeniden muhafazakar bir başkan seçecek, Amerika'da ve dünyada muhafazakarlık, tek eşliliğe inanç, silikleşen sınırların yeniden belirmesi, global ticaretin daralmasını göreceğiz. Gelişmiş ülkelerin üretimlerini gelişmekte olan ülkeleren tekrar kendi topraklarına kaydırdıklarını, modest yaşamanın desteklendiği, üretmenin yüceltildiği, öte yandan bireyselliğin, kişisel korumacılığın şiddetle arttığı, rap'in yerini yeniden kitlesel rock'un aldığı bir döneme gireceğiz. Bu konudaki kehanetlerime devam edeceğim.

İmza Nostradamsız

1 yorum:

cebimdekimatara dedi ki...

obama'ya koyam zaten nedir bu obama-mania basından bir kere daha nerfet ettim avradı bunu yaptı eniği şunu yaptı yeter lan! herif amerikan başkanı ya hesapta türkiye en anti amerikan ülke kurban kesenler çıktı anlamyorum.

adam gizli tehlike adından(barak) zaten sinsi bir çağrışım yapıyor bu adamın numarasını ilk türklerin anlaması lazımdı. barakın kerametini sonradan görücez ama iş işten geçmiş olacak