25 Mayıs 2009 Pazartesi

New York Sokaklarında-3

Kahve sevenler için 7/11 bir cennet. Ondan fazla çeşit, kahve sürahilerinde narin narin salınarak içicileri bekliyor. Hangisini seçeceğini şaşırıyorsun. "Süper Enerjik" olandan "Cennet Harmanı"na, Kafeinsiz Fransız Vanilyası'ndan Fındık Aromalısına. Kahvelerin yanında da bir süt barı var. Tam yağlı, yarım yağlı, yağsız, aromalı kahve kremaları. Ben bilindiği üzere bir kahve manyağıyım. Kendimi kaybediyorum her sabah. Son gün bokunu çıkarıp bütün kahvelerden biraz dökerek kendi harmanımı yaratmayı planlamaktayım.

Dün Central Park'ta Mr. Big'i gördüm. Yani Chris North'u. Koşuyordu. Sex And The City manyaklarına selam olsun.

Dün New York Times okuma günüydü. 90 sayfaya yakın gazete okudum. Pazar günü NY Times'ının aşıkıyım. Ana gazetenin ilk sayfa haberi Tanzanya'da en yakın hastane iki gün uzaklıkta olduğu için doğum yaparken ölen kadınlardı.

Sabah kahvaltısında donut, öğle yemeğinde İtalyan, akşam yemeğinde Peru, sabah kahvaltısında pancake, akşam yemeğinde Lübnan-İsrail... Kahvaltı seçenekleri kısıtlı. Ama iş öğlen veya akşam yemeğine gelince delirium.

5 yorum:

Müge dedi ki...

Selam, selaaaammm!!! :D :D

Gökhan dedi ki...

:P Sayın Big Bey biz sizi çok seviyoruz çok beğeniyoruz severek izliyoruz

Müge dedi ki...

Hahahaha... :D
Dur bakayım, hakikaten ne derdim, bir kurayım: "Mr. Noth, Mr. Noth! Hellooo! Ay kesildim. Sorry to bother you sir, I can see you're jogging but would it be possible to take a picture with you please? Pleeease? I'm from Turkey and needless to say a huge, huge S&TC fan and this is my friend, Borsalino gel gel, geç o yana, thank you sir.

Elsa dedi ki...

ben orda olsam heyecana kapılıp peşinden koşardım big'in. bu şans kolay mı yakalanır canım, koskoca big'ten bahsediyoruz.

Gökhan dedi ki...

Erkekliğe bok sürdürtmek olmazdı Elsa, ne koşacam herifin arkasından o benim arkamdan koşsun alla alla...
Tabi Al Pacino koşuyor olsaydı nikotin dolu ciğerlerime rağmen takardım beşe uçardım arkasından, o ayyyyrrrıı.